Firma JUSZCZAK działa na polskim rynku od 1996 roku.     

Przedmiotem działalności jest handel hurtowy oraz detaliczny artykułami do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz. 

Pozycję na rynku zawdzięczamy odpowiedzialnemu podejściu do klientów. Naszym odbiorcom gwarantujemy szeroki wybór, wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny oferowanych towarów.
By w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów, oferta towarowa jest wciąż poszerzana, a także przyjmowane są do realizacji nietypowe zamówienia.
Jesteśmy dystrybutorem wielu producentów wytwarzających materiały do produkcji mebli, a także partnerem handlowym firmy PFLEIDERER, która w 2002 roku przyznała nam członkowski certyfikat.
Siedziba firmy znajduje się w Wieruszowie, lecz chcąc poszerzyć krąg odbiorców w 2003 roku otworzyliśmy oddział naszej hurtowni w Krotoszynie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z początkiem 2016 roku wprowadziliśmy usługi formatyzowania i oklejania płyt meblowych. Wykonujemy także usługi związane z wycinaniem, frezowaniem i wierceniem elementów na centrum numerycznym CNC
Mamy nadzieję, że różnorodność oferowanych przez nas towarów oraz fachowa obsługa zachęci Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą.
 

Serdecznie Zapraszamy.