Płyty laminowane

Trendowe wzornictwo, szeroki wybór dekorów i przede wszystkim sprawdzona technologia produkcji, gwarantują produkt o wysokiej jakości, spełniający wysokie wymagania techniczne. Płyty wiórowe laminowane to doskonały materiał do produkcji mebli, zapewniający dużą trwałość, połączoną z wysokimi walorami estetycznymi.

Płyty laminowane produkowane są w klasie higieny E-1, zgodnie z normą PN-EN 14322

Aktualny zestaw struktur powierzchni w ofercie PFLEIDERERA:

C – Classic
L – Linea
G – Gładka
V – Velvet
M – Molet

 CLASSIC   LINEA    GŁADKA

  VELVET      MOLET

  


NOWOŚĆ                                    

  
GLOBAL COLLECTION BY PFLEIDERER. STYL BEZ GRANIC. Piękno drewna, które nie zna granic. Czerpie inspiracje z fantazji zachodu, wrażliwości wschodu i wyrafinowania północy.Odkrywa je, zestawia
i miksuje tworząc GLOBAL COLLECTION

Wyjątkowa kolekcja dekorów, które łączą w sobie regionalne style dekoracyjne ze światowymi trendami wzorniczymi. Przykuwają wzrok przede wszystkim swą kolorystyką. Imitują drewno, ale jednocześnie są niezwykłe, sugestywne i niepowtarzalne. Każdy z 22 dekorów to indywidualny styl i charakter, powstały z inspiracji światowymi tendencjami w modzie i wzornictwie, które wzbogaciły lokalne akcenty i detale. Global Collection to projekt o międzynarodowym charakterze. Nad kolorystyką i strukturą poszczególnych wzorów pracował międzynarodowy zespół specjalistów. Jego celem było stworzenie kolekcji, która trafi w gusta odbiorców na różnych kontynentach. Będzie odpowiedzią na poszukiwanie nowych, niebanalnych rozwiązań i wizji, a jednocześnie stanie się źródłem inspiracji w aranżacji wnętrz.

 

NOWOCZESNA KLASYKA
CENIONE I LUBIANE OD LAT ODCIENIE BRĄZÓW, BEŻY I ICH MELANŻE ZYSKAŁY NOWY, ŚWIEŻY WIZERUNEK.
Zachwycają delikatnością, dostojeństwem, a także subtelnością usłojenia. Sprawdzą się zarówno w klasycznym,jak i nowoczesnym otoczeniu.

  

 

MODNE SZAROŚCI
OD POPIELATEGO I KREDOWEGO, POPRZEZ TRADYCYJNE SZAROŚCI, PO ODCIENIE GRAFITU.
Gama tych dekorów jest niezwykła i niepowtarzalna. Spełni oczekiwania i rozpali wyobraźnię najbardziej wyrafinowanych gustów.

 

 

GLOBALNE PIĘKNO
MIKS ODCIENI I WYBARWIEŃ, KTÓRE CIEKAWIE SKUPIAJĄ W SOBIE REGIONALNE I ŚWIATOWE TRENDY.
Palety barw i faktury dekorów odzwierciedlają współczesny styl życia, wyznaczają kierunek rozwoju designu.